Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Předpoklad narození tohoto podzimního vrhu je 26.10.2022. K odběru od 50 dne cca od 14.12.2022.
COI 1,46%
AVK 98,38%
Odkaz na rodokmen

Od vrhu čekáme velmi aktivní povahy. Vhodné hlavně do sportu nebo na výcvik. Oba rodiče mají atraktivní "vlčí" exteriér. Proto oceníme i milovníky výstav. 
Hledáme pro naše děti ty nejlepší majitele, kteří stojí o kontakt nejen s chovatelkou, ale i s majiteli otce, nebo majiteli sourozenců.

Se vším pomůžeme, poradíme. Raisin se věnuje hlavně sportu a turistice, Raff je přeborník na pachové práce. Máme s čsv bohaté zkušenosti a rádi je novým  majitelům předáme.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na johanaschuh@gmail.com nebo 777937376 či facebooku

Raisin s Divokou krví
číslo zápisu: 5988/19
majitel: Johana Schuhová, ČR
bonitace: A64 D1,6 F2 Oc Qr Xv54,7 Xf109,4 (CZ) Chovná I.
DKK: A 0/0
DLK: 0 - 0
DM: N/N
Dwarf: N/N
Dlouhá srst - negativní
DNA profil (Genomia s.r.o.)
výstavy: VN 1

Naše Rozinka je středně vysoká fena, s výbornou kostrou a formátem. Má krásný vlčí pohled s šikmým žlutým okem.
Rozinka je sebevědomá fena, veselá, typ vítací kohokoli. Nadšená pro každou srandu, pokud je se svou smečkou, je spokojená v jakémkoli prostředí. Ze všeho nejvíc miluje výlety se svým bráchou. Nadšená vodomilka. Na cvičáku dokáže dát všem zřetelně najevo, co si o cvičeních opicích myslí, pachové práce ji baví více.

Kosmo Raff z Molu Es
číslo zápisu: 5524/18
majitel: Tomáš Holuša, ČR
bonitace: A69,5 I7 Og Qr Xv 53,2 Xf 109,4 Chovný I.
DKK: A 0/0
DLK: 0 - 0
DM: N/N
Dwarf: N/N
DNA profil (Genomia s.r.o.)
výstavy: VN3 (Klubová)
zkoušky: NW - NZ, NW - WZ, NW - UZ, NW - discrimination

 Raffík je vysoký pes se silnou kostrou a s výborně uloženým světlým okem. S výbornou povahou, temperamentní, s vlohami pro pachové práce.
Raff je zvědavý, zkoumavý typ. Rád pozoruje svět kolem sebe a pořád nad něčím dumá. Je to typický čsv kluk, vedený odmala pozitivně. Aktivně komunikuje, miluje dlouhé procházky a vlastně cokoliv, co děláme společně. Má skvělý nos a je to borec v noseworku. Nemá vlohy pro aport, nerad bere do tlamy předměty, což je zároveň obrovská výhoda, protože doma nikdy nic nezničil. Žije s námi v domku se zahradou, kde se pohybuje bez omezení, absolutně bez tendencí opouštět zahradu. Miluje psí holky a taky svou ségru kříženku, které dovolí kdeco, od sdílení jídla přes společný pelíšek.